Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania:

> Jaki jest status mojej przesyłki? - Wszystkie informacje o przesyłce oraz bieżący status znajdziesz w swoim koncie kupującego.

> Byłaby szansa na wysyłkę dzisiaj? - Zamówienia realizowane są chronologicznie zgodnie z podanym w ofercie czasem wysyłki, nie ma możliwości przyspieszenia wysyłki.

> Dlaczego moja przesyłka nie została wysłana? - Sprawdź czy nie dokonałeś zakupu w ofercie PRZEDSPRZEDARZY lub z czasem wysyłki 7/14dni roboczych.

> Odebrałem przesyłkę, nie ma faktury. - Wszystkie faktury wysyłane są automatycznie mailem.
Nie wystawiamy faktur imiennych. Faktura będzie wysłana w ciągu 2-5dni od odebrania przesyłki

> Zakupiłem towar na paragon, chcę otrzymać Fakturę vat. W związku z zmianą przepisów, od dnia 1.01.2020 nie ma już możliwości wystawienia Faktury z paragonu.

> Nie zaznaczyłem danych do FV w zamówieniu, czy wystawicie FV? Jeśli nie podałeś w formularzu zamówienia danych do FV, to musisz anulować zamówienie i złożyć je ponownie.

> Wybrałem zły adres wysyłki czy mogę zgłosić jego zmianę? Niestety, zamówienia są realizowane tylko na adres doręczenia z formularza zamówienia. Anuluj zamówienie i podczas zakupu podaj właściwy adres.


Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, jest to najszybsza droga do otrzymania odpowiedzi na pozostałe pytania lub skorzystania z wsparcia technicznego do produktów.
Pracujemy w godzinach 10-15 od Poniedziałku do Piątku z wyłączeniem świąt oraz okresów urlopowych.

Klauzule informacyjne:

Zgodnie  z  ustawą z dnia 11 września 2015r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, każdy  użytkownik  sprzętu elektrycznego  i  elektronicznego, oznaczonego specjalnym symbolem (przekreślony kosz), przeznaczonego dla gospodarstw domowych zobowiązany jest do oddawania bezpłatnie zużytego sprzętu do punktów zbierającym  taki  sprzęt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl